Smartlemda

Hakkımızda

Yenilikçi Dijital Reklam Ajansı

BİZ KİMİZ

Yeni Nesil Reklam Platformu

Smartlemda, reklamcılık ve teknoloji sektöründe faaliyet gösteren bir girişim şirketidir. Şirketimiz, “Reklam Geldi” adlı yenilikçi reklam izleme platformunu geliştirmiştir.

Amacımız, kullanıcıların reklamları izleyerek büyük ödüllere şans elde edebilecekleri bir platform sağlamak ve markaların hedef kitlelerine ulaştırarak yüksek kalitede reklam hizmeti sunmaktır.

arrow_1.png
Our team backs this mobile business app
BİZİM DEĞERİMİZ

Reklam Veren ve İzleyici Memnuniyeti Sağlamak!

“Reklam Geldi” platformumuz, markaların hedef kitlelerine etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlayarak değer yaratma misyonu taşımaktadır. Kullanıcıların ilgi ve dikkatini artırarak reklam kampanyalarının etkinliğini maksimize etmek için çalışıyoruz.

Aynı zamanda, platformdaki kullanıcılara reklamları keyifli bir deneyim haline getirerek ödüller kazandırıyor ve reklamları izlemeleri için motive ediyoruz. Böylece, reklam verenler ve kullanıcılar arasında karşılıklı değer yaratıyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, hızla büyüyerek etkileyici bir varlık oluşturmak ve reklam sektöründe öncü bir konuma gelmektir. Amacımız, geniş bir kullanıcı tabanına ulaşarak Türkiye’de lider bir reklam platformu olmak ve ilerleyen dönemde uluslararası arenada 50 ülkede faaliyet göstermek.

Misyonumuz

İnsanların reklamlarla ilgili olumsuz algılarını olumluya dönüştürmektir. İzleyicilerin reklamları izlemeye zorlanmış, reklam çıktığında şikayetçi olan bir tutumdan, reklamları görmekten mutlu olan ve etkileşimde bulunan bir tutuma dönüştürmektir.

Tutkuyla İzlenen Reklamlar: Ödül Motivasyonuyla Etkileyici Kampanyalar

Kullanıcıların ödül kazanma motivasyonu, reklamlara daha fazla ilgi göstermelerini sağlar ve bu da markaların reklam kampanyalarının etkisini artırarak reklam bütçelerinin daha verimli kullanılmasına olanak sağlar.

İŞ BİRLİĞİ

Sizlere en iyi deneyimi sunmak için buradayız.

İhtiyaçlarınızı anlamak ve beklentilerinizi karşılamak için her adımda özveriyle çalışıyoruz.